مقبره سرباز گمنام ایران روز گذشته هواداران

مقبره سرباز گمنام: ایران روز گذشته هواداران لیگ برتر بسکتبال محمد کسایی پور شهرداری اراک شیمیدر تهران مرحله پلی آف

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خاطرات خوب و بد زیادی با ملک‌مطیعی داشتیم/ درخشان‌ترین همکاری ما در فیلم «قیصر» بود ، جمشید مشایخی

جمشید مشایخی با اشاره به درگذشت ناصر ملک مطیعی گفت: «پیشکسوتان و کسانی که جهت هنر و سینمای کشور عزیزمان ایران زحمت کشیده‌اند قابل تقدیر و ارزشمند هستند. باید به

خاطرات خوب و بد زیادی با ملک‌مطیعی داشتیم/ درخشان‌ترین همکاری ما در فیلم «قیصر» بود ، جمشید مشایخی

جمشید مشایخی: خاطرات خوب و بد زیادی با ملک مطیعی داشتیم/ درخشان ترین همکاری ما در فیلم «قیصر» بود

عبارات مهم : مشایخی

جمشید مشایخی با اشاره به درگذشت ناصر ملک مطیعی گفت: «پیشکسوتان و کسانی که جهت هنر و سینمای کشور عزیزمان ایران زحمت کشیده اند قابل تقدیر و ارزشمند هستند. باید به آنها احترام گذاشت. آیا زمانی که یک نفر فوت می کند تازه یادمان می افتد که چقدر عزیز و مهم بوده است؟ این اخلاق و واکنش‌ها خوبی با بازیگران و صورت های معروف این کشور نیست.»

جمشید مشایخی بیش از هر شخص دیگری با ناصر ملک مطیعی همکاری داشته هست. شاید درخشان ترین همکاری این دو در فیلم «قیصر» به کارگردانی مسعود کیمیایی رقم خورد. مشایخی اعتقاد دارد که آیا بعد از درگذشت بازیگران و صورت های معروف مان تازه یادمان می افتد که باید از آنها یاد کنیم.

جمشید مشایخی با اشاره به درگذشت ناصر ملک مطیعی به اعتمادآنلاین گفت:«اکنون راجع به ناصر ملک مطیعی چه می توان گفت؟ به هر حال ما خاطراتی با هم داریم که همه آنها خوب نبودند. هر چند بسیاری از این خاطرات می توانند بد باشند ولی بعضی از آنها نیز خوب بود. البته جای ناصر ملک مطیعی خالی خواهد بود. او یکی از کسانی بود که جهت سینما زحمات زیادی کشید.»

مشایخی ادامه داد: «پیشکسوتان و کسانی که جهت هنر و سینمای کشور عزیزمان ایران زحمت کشیده اند قابل تقدیر و ارزشمند هستند. باید به آنها احترام گذاشت. آیا زمانی که یک نفر فوت می کند تازه یادمان می افتد که چقدر عزیز و مهم بوده است؟ این اخلاق و واکنش‌ها خوبی با بازیگران و صورت های معروف این کشور نیست.»

مشایخی راجع به همکاری با ناصر ملک مطیعی در فیلم های متفاوت به اعتمادآنلاین گفت: «ما در فیلم های زیادی با هم همکاری داشتیم. در سریال «سلطان صاحبقران»هم با هم همکاری داشتیم. من نقش ناصرالدین شاه را بازی می کردم و آقای ملک مطیعی هم نقش امیرکبیر را بازی می کرد. البته در فیلم «پل» هم با هم همکاری داشتیم. شاید درخشان ترین کار ما در فیلم «قیصر» بود. این فیلم یکی از عالی ترین آثار سینمای کشور عزیزمان ایران است و کسی آن را از یاد نخواهد برد. نخستین دیدار و آشنایی ما در فیلم «قیصر» بود. بهروز وثوقی، من و ناصر ملک مطیعی در آن وقت خاطرات عجیب و غریبی با هم داشتیم. بهروز وثوقی آن وقت ۳۳ سال داشت، من ۳۵ سالم بود و ناصر ملک مطیعی هم ۳۹ ساله بود.»

مشایخی در انتها خطاب به خانواده ناصر ملک مطیعی گفت: «خدا ناصر ملک مطیعی را رحمت کند. به همه هواداران و خانواده او تسلیت می گویم. هر کسی که از بین ما می رود با خود کلی خاطره و تاریخ را می برد.»

خاطرات خوب و بد زیادی با ملک‌مطیعی داشتیم/ درخشان‌ترین همکاری ما در فیلم «قیصر» بود ، جمشید مشایخی

واژه های کلیدی: مشایخی | همکاری | خاطرات | سینمای | بازیگران | جمشید مشایخی | ناصر ملک مطیعی | درگذشت بازیگران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog