مقبره سرباز گمنام ایران روز گذشته هواداران

مقبره سرباز گمنام: ایران روز گذشته هواداران لیگ برتر بسکتبال محمد کسایی پور شهرداری اراک شیمیدر تهران مرحله پلی آف

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخر ۳ سال ممنوعیت جهت فعالیت مجید درخشانی

مجید درخشانی بعد از سه سال وقفه در فعالیت‌هایش در داخل ایران، تور کنسرت‌هایش را از خوزستان به همراه گروهی از نوازندگان جنوبی شروع کرد.او قرار است کنسرتی را نیز

آخر ۳ سال ممنوعیت جهت فعالیت مجید درخشانی

آخر ۳ سال ممنوعیت جهت فعالیت مجید درخشانی

عبارات مهم : ایران

مجید درخشانی بعد از سه سال وقفه در فعالیت هایش در داخل ایران، تور کنسرت هایش را از خوزستان به همراه گروهی از نوازندگان جنوبی شروع کرد.او قرار است کنسرتی را نیز با همکاری حسام الدین سراج روی صحنه ببرد.

مجید درخشانی ضمن بیان این مطلب گفت: سه سال بود که در کشورمان روی صحنه نرفته بودم و بعد از این مدت شروع بسیار خوبی را تجربه کردم چراکه فرزند های جنوب، بسیار جوانان خونگرم و دوست داشتنی هستند و تاکنون روزهای خوبی را با این نوازندگان جوان جنوبی پشت سرگذاشته ایم و امیدوارم در روز باقی مانده نیز این تجربیات خوب ادامه پیدا کند. البته استقبال بسیار خوبی هم از سوی مردم خونگرم جنوب از کنسرت ما اتفاق افتاد که واقعا دلگرم کننده بود.

این آهنگساز و نوازنده تار در ادامه افزود: خوشبختانه الان در خوزستان هستیم و مشغول برگزاری برنامه های کنسرت های مان هستیم. تاکنون 5 اجرا در خوزستان داشته ایم که بعضی از آنها تمدید شده است اند؛ ما دو اجرای دیگر در این استان خواهیم داشت سپس روزهای 15 و 18 آذر در رشت کنسرت خواهیم داشت. بعد از آن نیز به تبریز می رویم و در دی ماه نیز دو اجرای دیگر در شاهرود و سمنان روی صحنه خواهیم برد.

وی همچنین درمورد حل شدن مسئله ممنوعیتش جهت برگزاری کنسرت در استان های غیر از پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: اوایل تیر که با شما صحبت کرده بودم به من گفته بودند هیچ مشکلی نخواهد بود و از یک تاریخی به بعد دیگر واقعا مشکلی جهت برگزاری کنسرتم در شهرستان ها جهت مان به وجود نیامد و دوستان مان جهت گرفتن مجوز ارشاد استان ها مراجعه می کردند که خوشبختانه هیچ مشکلی نبود و انصافا هم همکاری های مورد نیاز جهت انجام این برنامه ها صورت گرفته است.

مجید درخشانی راجع به برگزاری کنسرت در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: فعلا در حال برگزاری کنسرت در شهرستان ها هستیم و برنامه کنسرت هایمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در سال تازه پیگیری و برگزار خواهد شد.

این آهنگساز همچنین راجع به کنسرت هایش در جنوب کشور عزیزمان ایران گفت: این کنسرت را با همکاری گروهی از موزیسین های جوان جنوبی که از شهرهای مختلفی مانند اهواز، بهبهان، آبادان و … دور هم جمع شده است اند و از دو سه ماه قبل بعضی از آثار مرا تمرین کردند، برگزار می کنیم. به عنوان نمونه کارهایی که در دستگاه همایون داشتم مانند «رندان مست» را با فرزند های همین گروه که گروه همنوازان ارگان نام دارد تمرین کرده اند. این کنسرت ها را در ماهشهر، امیدیه، بهبهان و آبادان ترتیب داده شده است است.

وی در مورد کنسرت رشت نیز عنوان کرد: بعد از آخر اجراهای خوزستان به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازخواهم گشت و سپس به همراهی بخشی از گروه خورشید راهی رشت خواهیم شد تا 16 و 17 آذر در مجتمع خاتم الانبیاء سالن شهید انصاری به اجرا بپردازیم. در این کنسرت اشکان کمانگری (خواننده)، شاهو عندلیبی (نی)، شهرام منظمی (سنتور)، امین گلستانی (عود)، مهرداد ناصحی (کمانچه و قیچک)، علیرضا دریایی (کمانچه)، شهاب آذین مهر(تار)، آرش عزیزی (تار)، کامران یعقوبی (تمبک) و سام خواجه وند (دف) گروه خورشید را همراهی خواهند کرد.

مجید درخشانی همچنین در مورد کنسرت یکسان خود با حسام الدین سراج گفت: با همین گروه یکسری برنامه نیز با آقای حسام الدین سراج خواهیم داشت. فعلا کنسرت های مان در تبریز و شاهرود قطعی شده است هست. با آقای سراج همان آلبوم «شهر آشنایی» که بیست و چند سال قبل منتشر کرده ایم را به اجرا درخواهیم آورد.

این موزیسین همچنین در مورد تجربه همکاری با یک گروه موسیقی متشکل از جوانان خوزستانی گفت: همکاری با نوازندگان و جوانان جنوب کشورمان تجربه بسیار جالب و خوبی بود؛ اولا اینکه کار جالب ارزش این است که همگی از یک شهر نیستند و از شهرهای متفاوت نوازنده های خوب دور یکدیگر جمع شده است اند. دوم اینکه کارهای سنگینی را نیز جهت کنسرت گزینش کرده اند که بعضی از آنها واقعا اجرای صحنه ایشان راحت نیست. تاکنون نیز بسیار خوب از بعد کار برآمده اند و در چند شهر دیگر نیز این کنسرت تکرار خواهد شد. این در حالی است که یکسری از کارهایم در مناطقی مانند گنبد و مازندران قرار است آماده اجرا شود.

وی همچنین عنوان کرد: توجه فرزند های این نسل به آثارم جهت اجرای صحنه ای برایم بسیار جالب و خوشحال کننده هست. فرزند هایی که این آثارم را جهت اجرا گزینش می کنند می گویند «لطف کرده اید اجازه داده اید کارهای تان را اجرا کنیم» این در حالی است که ما باید بسیار خوشحال باشیم و خواهش کنیم که چنین توجهی به آثارمان وجود دارد.

آخر ۳ سال ممنوعیت جهت فعالیت مجید درخشانی

ایلنا

واژه های کلیدی: ایران | کنسرت | همکاری | برگزاری | برگزاری کنسرت | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog