مقبره سرباز گمنام ایران روز گذشته هواداران

مقبره سرباز گمنام: ایران روز گذشته هواداران لیگ برتر بسکتبال محمد کسایی پور شهرداری اراک شیمیدر تهران مرحله پلی آف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جابه‌جایی‌های عجیب در پرسپولیس

«پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات محروم است ولی به‌ نظر نمی‌رسد که این دلیلی جهت خانه‌تکانی در کلوب نباشد. تیمی که در دو سال اخیر و در عصر برانکو کمترین تغییرات

جابه‌جایی‌های عجیب در پرسپولیس

جابه جایی های عجیب در پرسپولیس

عبارات مهم : ایران

«پرسپولیس از پنجره نقل وانتقالات محروم است ولی به نظر نمی رسد که این دلیلی جهت منزل تکانی در کلوب نباشد. تیمی که در دو سال اخیر و در عصر برانکو کمترین تغییرات را در سطح مدیریت و کادر فنی داشت و بخش زیادی از موفقیتش را مرهون همین ثبات و آرامش بود، حالا به نحوه عجیبی دستخوش تغییرات شده است است که در مورد لزوم انجام آنها جای تحلیل و پرسش وجود دارد.»

به گزارش دنیای اقتصاد؛ «ابتدا طاهری مدیرعامل کلوب رفت و بعد از آن چوک دستیار برانکو به بهانه گرفتن پست در فدراسیون کرواسی کشور عزیزمان ایران را ترک کرد و در حالی که برادر برانکو که به عنوان جایگزین وی از او یاد می شود، هنوز پایش به کشور عزیزمان ایران نرسیده، محمود خوردبین، قدیمی ترین عضو کلوب و سرپرست کارکشته تیم از سمتش برداشته و به عنوان قائم مقام کلوب معرفی می شود تا افشین پیروانی، کاپیتان سابق تیم جای او را روی نیمکت بگیرد. در مراسم معارفه با اشاره به سوابق طولانی پیروانی در پرسپولیس و تیم ملی و کاپیتانی او اعلام شد از این بعد مسئولیت تیم در خارج از زمین فوتبال بر عهده وی خواهد بود. پیروانی که دانش آموخته تا سطح دکترای تربیت بدنی و لیسانس حرفه ای مربیگری (پرولایسنس) از فیفا هست، سابقه مربیگری و سرمربیگری را هم در پرسپولیس داشته است.

جابه‌جایی‌های عجیب در پرسپولیس

یکی از آخرین مسوولیت های وی نیز مدیریت اجرایی تیم ملی بوده هست. ولی او که مدت ها حامی کی روش بود، حالا در اردوگاه برانکو ظاهر شده است است که همین توصیه قابل تامل هست. در جریان معارفه او، برانکو ایوانکوویچ نیز ضمن تقدیر و تقدیر از زحمات و تلاش های محمود خوردبین از حضور افشین پیروانی ابراز خوشحالی کرد. وی گفت: «او از شاگردان خوب خود من در تیم ملی بود. او را به خوبی می شناسم. ضمن این که از اشخاص آشنا شده است و با ارزش در فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. او در پرسپولیس جزو نفراتی بوده که بیشترین بازی و کاپیتانی را انجام داده هست. به این ترتیب بازیکنان هم می توانند پرسشها خود را با او در میان بگذارند.»

در بعد اتفاقات اخیر روایت های متفاوتی وجود دارد. خبرآنلاین می نویسد: «از یکی دو ماه قبل دوره مدیریتی علی اکبر طاهری رو به زوال رفته بود و می درخواست کردند مدلی جهت بهینه سازی در پرسپولیس داشته باشند. مدل این بود که از نیروهای فنی و فوتبالی جوان تر در لایه های کلوب اضافه شود. گزینش یک مدیر فوتبال در راس امور بود. گزینه اول مهدوی کیا بود ولی او که با کلوب هامبورگ قرارداد داشت حتی به دیدار وزیر ورزش نرفت. او اعتقاد داشت روزی به پرسپولیس می آید که خودش مدیرعامل باشد و هیات مدیره را هم خودش در اختیار بگیرد. یک کار درآمدزا راه بیندازد و ساختار را به کلی عوض کردن دهد. او می خواست فوتبال را خیلی علمی و با درآمدزایی از فوتبال پایه و برند کلوب رقم بزند. چیزی که البته اعتقاد داشت با بدنه فعلی کلوب توانش وجود ندارد. او قرارداد دو ساله با هامبورگ را بهانه کرد و به جمع قرمزها نیامد. وحید هاشمیان هم دقیقا به همین ترتیب از همکاری با قرمزها طفره رفت.» حال این که چیدمان اخیر و بر هم زدن آرایش تیم و کلوب تا چه حد می تواند مثمر ثمر باشد سوالی است که آینده جواب آن را روشن خواهد کرد.»

«پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات محروم است ولی به‌ نظر نمی‌رسد که این دلیلی جهت خانه‌تکانی در کلوب نباشد. تیمی که در دو سال اخیر و در عصر برانکو کمترین تغییرات

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | فوتبال | فوتبالی | پرسپولیس | پرسپولیس | افشین پیروانی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog