مقبره سرباز گمنام ایران روز گذشته هواداران

مقبره سرباز گمنام: ایران روز گذشته هواداران لیگ برتر بسکتبال محمد کسایی پور شهرداری اراک شیمیدر تهران مرحله پلی آف

گت بلاگز وب‌گردی میدانی جهت مردان بزرگ

اقتصاد، اجتماع، فرهنگ و سیاست ارتفاعات پر پیچ و خمی هستند که فتح آنها فاتحانی بزرگ را می طلبد که بیرقشان استقلال است که قابل معامله و معاوضه با هیچ چیز دیگر

میدانی جهت مردان بزرگ

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سخره های پیچ در پیچ و راه درازی که رسیدن را به نرسیدن تعبیر می کنند. مرد می خواهد این راه را رفتن و دل به آتش و خون دادن. درازای این پهنا هنوز بوی اندام های سوخته می دهد.

اینجا بازی دراز هست؛ سرزمین شیرودی ها که پرکشیدند تا این خاک را باد نبرد. سرزمینی که امروز به ما یادآوری می کند که اگر قدمی به عقب بگذاریم دشمن از ارتفاعات خودی آتشبازی خواهد کرد.

عبارات مهم : سیاسی

امروز کشور در عرصه های متفاوت به مردانی از جنس عملیات بازی دراز نیاز دارد تا مشکل راه، نفسشان را به شماره نیندازد و نبود آب و لبان ترک خورده فراموش کردن نشانه را توجیه نکند.

اقتصاد، اجتماع، فرهنگ و سیاست همان ارتفاعات پر پیچ و خمی هستند که فتح آنها فاتحانی بزرگ را می طلبد که بیرقشان استقلال است که قابل معامله و معاوضه با هیچ چیز دیگر نیست.

امروز با نگاهی به گذشته و آن چیز که با قطره قطره خون شهدا به دست آمده حساسیت عنوان را صد چندان می کند تا افراد، گروه ها و جریان های سیاسی ثانیه ها را جهت خدمتگزاری از دست ندهند و وقت مغتنم خدمت را به زمانی جهت عقب گرد و پا بعد کشیدن تبدیل نکنند.

هم اکنون که به فصل گزینش و آینده نزدیک و نزدیک تر می شویم رجال سیاسی صف کشیده در این ماراتون بزرگ باید این توصیه را با خود به مرور بنشینند که شهدا با خونشان نشان دادند «میدان عمل میدان شعار و تبلیغات واهی نیست» و اگر قرار است با شعارهایی که تنها جنبه تبلیغاتی دارند و در عمل خروجی از آنها به دست مردم نمی رسد؛ خود را به بدهکاری بزرگ در ساحت مردم و شهدا مبدل کرده اند.

شهدا جانشان را جهت آرامش همین مردم نقد پرداخت کردند بعد رجال سیاسی نباید نقدها را ول کرده و به نسیه هایی روی بیاورند که تنها اعتماد عمومی و آرامش مردم را با چالش رو به رو می کند.

حال این میدان مرد می خواهد. مردی از جنس مردان عملیات بازی دراز که «نشد» را «شد» کردند و بی هیچ تعارفی حرف و عمل را با یکدیگر در آمیختند.

انتخابات مسیری است جهت رسیدن به میدان عمل و جهاد که باید در آن عرق ریخت، گلوگاه ها را آشنایی و مردم را در موجی از آرامش اقتصادی و روانی قرار داد تا به این باور عمیق برسند که خدمت تنها یک شعار نیست.

منبع:دفاع پرس

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیاسی | مردان | مردان بزرگ | میدان نبرد | شهدا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog